Přeji krásné dny :-),

přibývající Luna bude po oba dny procházet zemským znamením Kozoroha.

Kozoroh na těle odpovídá za kolena, klouby, kosti, nehty, kůži :-). 

Jsou to dny péče o naše tělo, nejen psychiku :-). Výživné masky, tělové zábaly, masáže, prodlužování nehtů, vlasů,… cokoli, co vás napadne a nebude to o čištění, ale o výživě a „doplňování“ bude fajn. 

Problémy s kostmi vždy souvisí s pocitem křivdy. Ani se nám to nezdá, ale hodně často se cítíme ukřivdění… „Proč zrovna já?“…… a pokud tento pocit je dlouhodobý, tak pak praskají kosti, bolí svaly, podvrkávají se klouby. Záleží, které oblasti se to týká.

Je pochopitelné, že nás „zaplavují“ emoce a pocity. Emoce bychom potlačovat neměl, ono totiž nejde potlačit ty „negativní“ a mít jen ty pozitivní. Oni ani nejsou negativní a pozitivní, každá emoce má své opodstatnění i vztek nebo smutek. Důležité je vnímat je, dovolit si je prožít a rozpustit. Pokud to tak děláme, nejsme jak „papiňák“ a neboucháme nepřiměřeně. Abychom moli cítit štěstí a radost, musí někdy „přijít“ smutek a vztek. V tomto světě se vše doplňuje, vše má své protipóly, tak jsou na tom i naše emoce. Užívejte si je, jen nezapomínejte, že JÁ nejsem EMOCE. Emoce jsou tady pro to, abychom se orientovali, abychom mohli prožívat,…..:-)

Na zahradě můžete rýt, jsou to ideální dny na obracení půdy, jen se musíte domluvit s počasím a deštěm :-).

Mějte příjemné „plné“ dny :-).

Páša (pasa.alva@atlas.cz)